Senior ERP Specialist (Team Lead)

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Masarykova 26, Brno-střed-Brno-město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 55000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte pokročilou zkušenost s administrací a supportem ERP systému?

Poradíte si s SQL servery a psaním SQL queries?

Komunikace v angličtině na denní bázi vám nedělá problém?

Hledáme seniorního ERP specialistu, potenciálně team leadera malého týmu, který by nám pomohl rozjet mezinárodní projekt systému Infor a postavit nový tým. Uvítáme uchazeče s pokročilým technickým backgroundem, který má vhled také do business procesů.

Co budete mít na starosti?

- podpora systemu Infor a business procesu zahrnující admiistraci, údržbu, troubleshooting, drobné změny

o Infor EAM

o Infor SunSystems

o Infor ION/GFC

- Spolupráce s mezinárodním týmem a komunikace s vendory

- Účast na deploymentu a migraci systemu a zodpovědnost za implementaci drobných změn a business systému v mnoha zemích

- Systémová instalace, upgrade a patching

Co by vám nemělo chybět?

- VŠ vzdělání v oblasti financí nebo IT

- 2-3letou profesní technickou zkušenost s business ERP systémem obnášející administraci, údržbu, support, analýzu problémů

- Dobrá znalost SQL a SQL server operací

- Uvítáme vhled do logistiky, procurement, finance a sales procesů

- Plynulá angličtina

- Zkušenost s programováním je plus

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co vám nabízíme?

- zajímavou fixní mzdu s pravidelnými bonusy

- 5 týdnů dovolené

- možnost kariérního růstu, certikací, dalšího školení a tréningů

- jazykové kurzy

- stravenky a multisport

- mezinárodní pracovní cesty

- firemní laptop a telefon s firemním tarifem

- penzijní připojitění

- pravidelné team building

- přátelské, neformílné pracovní prostředí v nekorporátní IT společnosti
- nástup ASAP nebo dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní IT firma sídlící v centru Brna zaměřená na další rozvoj a vzdělávání zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3450371  Datum zveřejnění: 16.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 55000 Kč