Specialista aplikační podpory JR/SR

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Masarykova 26, Brno-střed-Brno-město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.4.2019
Mzdové podmínky (brutto)
30000-38000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš tým na 2nd levelu hledáme application support specialisty na podporu business aplikací, který bude zodpovědný za jejich údržbu a administraci a bude úzce spolupracovat s 3rd levelem supportu při řešení kritických incidentů.

Na čem budeš pracovat?

- Budeš mít na starosti správu, údržbu a podporu podnikových aplikací

- Budeš mít na starosti monitoring a analýzu incidentů a problémů

- Budeš implementovat menší změny dle ITIL procesů

- Budeš mít možnost testovat aplikace a starat se o technickou dokumentaci

Jaké zkušenosti požadujeme?

- Minimálně 1 rok profesní zkušenosti s aplikační podporou

- Všeobecné IT znalosti v oblasti Windows serverů, Citrixu a sítí

- Pokročilá angličtina je nutností!

- Výhodou je předchozí zkušenost s komunikací s vendory externích aplikací

- Výhodou je VŠ technického směru – Informatika a související obory

- Oceníme znalost ERP systému (např. SAP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak tě oceníme?

- Zajímavou fixní mzdou s pravidelnými bonusy

- 5 týdnů dovolené

- Široký výběr placených školení, kurzů a certifikací v ČR i zahraničí

- Penzijní připojištění

- Mobilní telefon a notebook dle vlastního výběru

- Pravidelné team buildingy a firemní akce

- Profesní růst

- Stabilní pracovní zázemí

- Možnost zahraničních pracovních cest

- Multisport karta, jazykové kurzy a stravenky

- Kancelář v centru Brně s relax zónami, terasou a firemním parkováním

NÁSTUP IHNED NEBO DOHODOU (na dobrého kandidáta si počkáme i s 2-měsíční výpovědí).)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní IT společnost sídlící v centru Brna a poskytující IT support svým pobočkám po celém světě. Společnost zaměřená na rozvoj a vzdělávání svých zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3521899  Datum zveřejnění: 30.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000-38000 Kč