Hledáme zkušené Windows a backup/storage specialisty

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Masarykova 26, Brno-střed-Brno-město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 55000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rád se vzděláváš a sdílíš nové poznatky s kolegy?

Nechybí ti pokročilá technická zkušenost s administrací windows serverů nebo backup/storage?

Do našeho stabilního týmu zkušených administrátorů na 3rd levelu hledáme nové členy týmu, kteří by nám pomohli nejen s operations ale i s novými projekty. Pokud jsi týmový hráč a rád rozvíjíš nejen své technické dovednosti a rád bys měl možnost ovlivnit naši IT infrastrukturu, dej o sobě vědět.

Co budeš mít na starosti?

Specialista se zaměřením na windows servery bude mít zodpovědnost za jejich administraci a údržbu, dále bude mít na starosti OS deployment, patching, monitoring a troubleshooting.

Specialista zaměřený na oblast backup/storage bude mít zodpovědnost za NetApp storage a backup aplikace, také troubleshooting Windows serverů, monitoring, implementaci nových řešení a zapojení se do integračních projektu.

Jakou zkušenost od tebe očekáváme?

- Pokročilou znalost a zkušenost s Microsoft Windows server produkty

- Měl by sis poradit se skriptováním v Powershellu

- Většina našich serverů je virtualizovaná, proto oceníme tvou znalost VMwaru

- Pokud by ses rád specializoval na oblast Back/up Storage, měl bys dobře znát alespoň jednu z technologií NetApp/Data Protector/Backup Exec

- Znalost SCCM a ITILu nebo zkušenost s cloudovým řešením je velké plus

- Angličtinu bys měl mít v malíčku jak na psané tak mluvené úrovni

- Velmi oceňujeme samostatnost a silnou motivaci se dále vzdělávat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak tě oceníme?

- Zajímavou fixní mzdou s pravidelnými bonusy

- 5 týdnů dovolené

- Široký výběr placených školení, kurzů a certifikací v ČR i zahraničí

- Penzijní připojištění

- Mobilní telefon a notebook dle vlastního výběru

- Pravidelné team buildingy

- Profesní růst

- Stabilní pracovní zázemí

- Možnost zahraničních pracovních cest

- Multisport karta a stravenky

- Kancelář v centru Brně s relax zónami, terasou a firemním parkováním

NÁSTUP IHNED NEBO DOHODOU (na dobrého kandidáta si počkáme i s 2-měsíční výpovědí).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní IT společnost sídlící v centru Brna a poskytující IT support svým pobočkám po celém světě. Společnost zaměřená na rozvoj a vzdělávání svých zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3521904  Datum zveřejnění: 30.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 55000 Kč