Juniorní IT administrátor s angličtinou

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Úzká 8, Brno-střed-Trnitá, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 33000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš rúznorodou práci v perspektivní společnosti, kde bys mohl uplatnit svůj potenciál?

Nechybí ti IT zkušenost a každodenní komunikaci v anglickém jazyce zvládneš levou zadní?

Chceš pracovat s moderními technologiemi a mít přátelský kolektiv?

Pak hledáme právě tebe!

Hledáme juniorní i zkušenější kolegy do našeho IT týmu, kteří mají chuť učit se nové věci a rozvíjet svůj technický skill set.

Co od tebe čekáme?
- Brigádní/ pracovní zkušenost/intership v IT oboru 1+ rok a přehled v IT technologiích (OS, HW, sítě, servery...)
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni (mluvenou angličtinu využiješ každý den)
- Flexibilita, týmový duch a ochota učit se novým věcem
- Pozitivní přístup k práci a nebát se komunikace

- Pozice není vhodná pro čerstvé absolventy středních škol bez dlouhodobé praxe (alespoň rok)

Co budeš mít na starosti?

- Poskytování technické podpory na 2nd levelu
- Procesování zákaznických requestů
- Ticket queue management
- Monitoring infrastruktury (sítě, servery)

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co na oplátku nabízíme?

- fixní mzdu a bonusy 5x ročně

- 5 týdnů dovolené

- intenzivní zaškolení, mentoring, externí technické kurzy, certifikace (CCNA, MCSA...)

- kariérní růst na seniornější pozice s možností užší specializace

- nekorporátní prostředí, práce v malém přátelském týmu

- teambuildingy každý měsíc

- pracoviště v centru Brna

- multisport karta

- možnost mezinárodních pracovních cest

- mnoho dalších

NÁSTUP IHNED NEBOU DOHODOU (počkáme si i dva měsíce).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní IT společnost se zaměřením na podporu vlastních zaměstnanců a další vzdělání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3605327  Datum zveřejnění: 25.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 33000 Kč