IT Administrátor se zaměřením na klientské služby

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Úzká 8, Brno-střed-Trnitá, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsícfix + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš za sebou rok zkušeností s IT suportem nebo delší dobu pracuješ na Service Desku?
Láká tě kariérní růst, práce v přátelském týmu a uplatnění angličtiny?

Nabízíme možnost stát se IT specialistou v oblasti služeb Active Directory, SCCM, Exchange a OS Windows nebo Voice and Video. Pokud ti nechybí chuť učit se nové věci, jsi komunikativní a přátelský, hledáme právě tebe!

Jak si tě představujem?
- Máš za sebou alespoň 1 rok pracovní IT zkušenosti s klientskými službami – tj. velkou neznámou ti není Exchange, Active Directory, SCCM, nebo Voice a Video
- nechybí ti dobrá znalost OS Windows 7/10 a pracoval jsi s Office 365
- poradíš si s angličtinou, ve které budeš komunikovat každý den
- máš pozitivní přístup k práci, týmový duch a ochotu se vzdělávat

Co budeš mít na starosti?
- údržbu OS Windows a administraci Office 365
- nové konfigurace hlasových zařízení a migrace uživatelů
- podpora Exchange/Voice and Video/Active Directory/SCCM
- zajištění podpory globálních aplikací a uživatelského prostředí
- monitoring a řešení ticketů

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co na oplátku nabízíme?
- fixní mzdu s bonusy
- 5 týdnů dovolené
- intenzivní zaškolení, mentoring, externí technické kurzy, certifikace (CCNA, MCSA...)
- kariérní růst na seniornější pozice
- nekorporátní prostředí, práce v malém přátelském týmu
- teambuildingy každý měsíc
- pracoviště v centru Brna
- multisport karta
- benefit karta
- stravenková karta
- možnost mezinárodních pracovních cest
- mnoho dalších
MOŽNOST NÁSTUPU DOHODOU (počkáme si i dva měsíce).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní IT firma v centru Brna poskytující IT služby a servis pro své zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3727087  Datum zveřejnění: 7.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 40 000 Kč/měsícfix + bonusy