Juniorní IT administrátor s angličtinou

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Úzká 8, Brno-střed-Trnitá, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do mladého česko-slovenského týmu hledáme IT administrátory, kteří chtějí nakopnout svou kariéru v IT. Na začátku tě podpoříme intenzivními tréningy a k ruce také dostaneš buddyho, který ti bude pomáhat se zaškolením. Neměl by ti chybět potenciál pro další rozvoj a chuť se intenzivně učit novým věcem, protože chceme, abys u nás vyrostl ve zkušeného seniora, který si vybere specializaci podle toho co ti nejvíc jde a baví tě. Pokud ti to zní jako příležitost právě pro tebe, dej o sobě vědět :)

Jaké znalosti a zkušenosti u nás využiješ?
- Brigádní/ pracovní zkušenost/intership v IT oboru nejméně 1+ rok a přehled v IT technologiích (OS Windows, HW, sítě, servery...)
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Flexibilita, týmový duch a ochota učit se novým věcem
- Pozitivní přístup k práci a nebát se komunikace
- Pozice není vhodná pro čerstvé absolventy středních škol bez dlouhodobé praxe (alespoň jeden rok)

Jaké úkoly tě čekají?

- Čeká tě podpora globální IT infrastruktury (cca 5.000 Windows serverů, globální síť na platformě Cisco, základní správa VMware)
- Poskytování technické podpory na L2 - nebudeš tedy na telefonu, základní IT podporu pro koncové uživatele řeší service desk na L1
- Vyzkoušíš si práci s tickety, monitoring i aktivní troubleshooting, získáš vhled do systémů a našich IT procesů
- Práce s interní IT knowledge base, díky které získáš dobrý přehled

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co na oplátku nabízíme?

- fixní mzdu a pravidelné bonusy

- 5 týdnů dovolené

- intenzivní zaškolení, mentoring, externí technické kurzy, certifikace (CCNA, MCSA...)

- kariérní růst na seniornější pozice s možností užší specializace

- nekorporátní prostředí, práce v malém přátelském týmu

- teambuildingy každý měsíc

- pracoviště v centru Brna

- multisport karta

- benefit karta na aktivity podle tvého výběru (kultura, wellness..)

- možnost mezinárodních pracovních cest po Evropě (Itálie, Francie, Švédsko, Německo..)

- mnoho dalších

NÁSTUP DLE DOHODY. POČKÁME SI I NA TVOU 2-MĚSÍČNÍ VÝPOVĚDNÍ LHŮTU.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní IT firma v centru Brna zajišťující IT služby a servis pro své zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3727108  Datum zveřejnění: 8.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 32 000 Kč/měsíc