Seniorní Project Manager se zkušeností s BI/DWH

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Vysoká 14, Bratislava, Slovensko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se věnovat Project Managementu a nechybí Vám předchozí zkušenost z oblasti Business Inteligence a Data Warehouse? Rád/a se potkáváte s klienty a láká Vás možnost koordinovat mezinárodní BI projekty? Dejte o sobě vědět a domluvíme se na dalším postupu..

Hledáme vyzrálou osobnost s výbornými komunikačními dovednostmi a technickým přehledem. Ideálně nyní pracujete alespoň 5 let v Project Managementu na mezinárodních projektech a nechybí Vám předchozí technická zkušenost v oblasti BI/DWH/SQL nebo datové analýzy a konzultací. Čeká na Vás koordinace a sjednocování mezinárodních BI projektů (v rámci Evropy), meetingy s klienty, zastřešení týmu BI konzultantů. Hlavní lokací je Bratislava, je ale možnost domluvit se na práci z Home Office třeba i každý druhý týden.

Momentálně byste spolupracoval/a s týmem 14-ti lidí složeného z line managerů, project managerů a architektů, kteří si mezi sebou dělí práci podle potřeby.

Jsme česká firma, která se zabývá oblastí Business Intelligence, data Warehouse a konzultacemi. Máme pobočky v Praze, Brně, Bratislavě a dalších evropských městech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak Vás odměníme?
- Mzda až 100.000 Kč
- Flexibilní pracovní doba a možnost domluvit se na častém Home Office
- Možnost firemního ubytování v Bratislavě
- Pokrytí všech cestovních náhrad
- Firemní automobil
- 13. mzda
- Podpora dalšího vzdělávání a certifikací
- Podpora relokace a práce na zahraničních pobočkách

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká firma, která se zabývá oblastí Business Intelligence, data Warehouse a konzultacemi. Máme pobočky v Praze, Brně, Bratislavě a dalších evropských městech.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

10

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3768545  Datum zveřejnění: 20.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60 000 - 100 000 Kč/měsíc