Správce IS / Administrátor

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Pánov 3925, 695 01 Hodonín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- správa, testování a implementace IS do výrobní společnosti
- komunikace s dodavateli systémů, řešení úprav
- podpora interních uživatelů, analýza požadavků, návrhy řešení
- podíl na mezinárodním projektu implementace ERP v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13. plat
- odměny - poukázky Flexi Pass
- odpočinková zóna
- dotovaná strava
- možnost HO

Informace o náboru

Možná práce na IČO

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost zabývající se výrobou stínící techniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- základní znalost programování (ideálně PHP)
- znalost MS - SQL, orientace v prostředí WebServices
- výhodou znalost výrobně logistických procesů
- komunikativní angličtina

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3785034  Datum zveřejnění: 11.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 50 000 Kč/měsíc