Javista junior (studenti vítáni!)

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do německé firmy, která dodává po celém světě zdravotnické výrobky, hledáme nového Java vývojáře. V ČR patří ke špičce ve svém oboru, jejími zákazníky jsou kromě specializovaných zařízení i běžní spotřebitelé.

Využívané technologie
Java EE (Spring), JavaScript (Angular, React, jQuery)

Náplň práce
• cca 70 % – rozvoj a podpora interních aplikací (Kanban)
• cca 30 % – mezinárodní projekty na vytváření integrovaného globálního softwaru (Scrum)
• kontakt s uživateli
• možnost podílet se na celém vývojovém cyklu – od analýzy po deployment a support
• semiflexibilní pracovní doba (core hours od 9 do 14 hod.)

Tým
• čtyři programátoři
• velmi nízká fluktuace

Co je potřeba?
• 1+ rok zkušenost s Java EE
• základní znalost JavaScriptu
• komunikativní angličtina

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám Váš životopis a domluvíme se na dalším postupu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity
• 10 % bonus ke mzdě při splnění nastavených cílů
• pravidelný home office v pátek, po domluvě je možný další home office
• možnost IT kurzů plus lekce angličtiny
• pro studenty možnost upravit pracovní dobu, například mít jeden den v týdnu volno
• 5 týdnů dovolené, stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Německá firma, která dodává po celém světě zdravotnické výrobky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3793965  Datum zveřejnění: 23.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 55 000 Kč/měsíc