Reagujte bez životopisu

Instalační technik MaR až 30.000,- Kč

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovědnost za realizaci montáže u zákazníka
• Zodpovědnost za koordinaci prací na stavbě
• Instalace systémů MaR dle technické dokumentace
• Spolupráce při uvádění systému do provozu, testování a řešení vyvstalých problémů
• Spolupráce s ostatními odděleními společnosti a kolegou při výjezdu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní společnosti
• Velmi dobré platové ohodnocení závislé na zkušenostech
• Práci v lokalitě Jihomoravského kraje, zejména pak v Brně
• Rozvinutý systém zaměstnaneckých benefitů (25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, sportovní aktivity, příspěvek na kulturní akce, výkonostní příplatek)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost působící v oblasti dodávek a instalací technických zařízení budov.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání technického směru se zaměřením na elektro, nebo vyučení v oboru s relevantní praxí
• Praxe na obdobné pozcic alespoň 1 rok
• Znalost technické dokumentace
• ŘP průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3850961  Datum zveřejnění: 17.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc