Reagujte bez životopisu

Servisní technik až 40.000,- Kč

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě cestování? Jsi komunikativní? Manuálně zručný? Máš alespoň trochu obchodního ducha?

Pokud jsi odpověděl na výše uvedené 4x ano, hledáme právě tebe!

Co bude tvojí náplní práce:
*Opravy, servis a údržba mycích a čistících zařízení
*Plánování a nastavení systému pravidelného servisu u zákazníků
*Udržování kontaktů a budování dobrých vztahů
*Řešení problémů přímo u zákazníka.
*Zpracování záznamů o zakázce, komunikace a reportování práce nadřízenému

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Velmi dobré platové ohodnocení, závislé na tvých schopnostech
*Svoboda a volnost, možnost si naplánovat svůj pracovní týden podle sebe
*Vyrovnávací bonus v prvních třech měsících
*5 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, služební auto

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Náš klient, se sídlem na Berounsku, v tuto chvíli hledá super kolegu do týmu servisních techniků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Měl bys mít ukončené středoškolské vzdělání
*Manuální zručnost a alespoň částečný technický background je základ, vše tě naučíme
*Komunikativního a přátelského člověka s dobrým vystupováním
*Zodpovědného a organizačně schopného jedince
*Ochota cestovat je nutností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3865883  Datum zveřejnění: 7.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc