Web developer

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

WEB DEVELOPER

Zajímáš se o webový vývoj? Není Ti cizí ani celková architektura aplikace?
Výborně, čti dál…
Co takhle pracovat pro společnost, která je největším evropským poskytovatel software pro IT a správu znalostí, ale zároveň Ti nabídne práci v malém lokálním týmu, který si dělá věci po svém a kde můžeš změny reálně prosadit a zároveň se na ledasčem domluvit?

Jsi náš člověk, pokud:
- umíš programovat v Java, případně ovládáš jiný jazyk
- máš přehled o webových technologiích (Javascript, TypeScript, Angular, React, apod.)
- dokážeš analyzovat požadavky a umíš najít i optimální řešení
- chceš růst a nebojíš se ani angličtiny, protože část týmu máme v Německu

Co Tě u nás čeká?
Budeš se podílet na vývoji IS, který využívají významné společnosti především v Německu již více než 20 let. V této chvíli se snažíme o generační přerod, který je spojený se změnou celkové architektury a použitých frameworků, vývoj nových funkcionalit a bugfixing.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Především skvělý kolektiv, který staví na přátelském prostředí, pravidelných akcích uvnitř firmy i venku. Budeš mít reálnou příležitost měnit věci k lepšímu a posouvat svou odbornost.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost vyvíjí softwarové produkty pro zahraniční zákazníky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3938167  Datum zveřejnění: 15.7.2020