Specialista kvality - výroba

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Uherský Brod, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V naší výrobě se snažíme chybám především předcházet, ale když už se nějaká objeví, tak se nezaměřujeme pouze na důsledky, ale především na příčiny, abychom zabránili jejímu opakování. Víc hlav více ví… Pojďte do toho s námi!

Co Vás u nás čeká?
⃰ Budete uplatňovat metodologii pro hledání příčin problémů a jejich následné řešení
⃰ Ve Vašich rukou bude také zlepšování kvality předvýrobních a výrobních procesů (k tomu Vám pomohou nástroje Six Sigma)
⃰ Následnou realizaci opatření budete po celou dobu koordinovat
⃰ Čeká Vás také úprava a zlepšování systému kvality jakožto reakce na rozvoj společnosti a nové požadavky

Jak si Vás představujeme?
⃰ Máte za sebou zkušenosti s nástroji Six Sigma (v nejideálnějším případě také certifikaci Black Belt nebo Green Belt)
⃰ Dovedete vést pracovní týmy při FMEA (jakožto lector)
⃰ Zpracování výrobních dat máte v malíku (deskriptivní statistika, znázornění dat atp.)
⃰ Znalost metodiky 8D, Paretovy analýzy, 5W, diagram příčin a následků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
⃰ Příspěvky na stravování
⃰ Zdravotní volno
⃰ Příspěvky na lékařskou péči
⃰ Penzijní připojištění
⃰ Zvýhodněné ceny u smluvních partnerů

Místo výkonu práce: Uherský Brod

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3993040  Datum zveřejnění: 29.10.2020