Samostatná účetní s Angličtinou

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme pozici pro samostatnou, zkušenou a vyzrálou osobnost, která má zkušenosti s evropsky řízeným finančním oddělením a nebojí se převzít odpovědnost za českou stranu účetnictví.

Především budeš součástí evropského týmu s každodenní komunikací nad společnými projekty a tématy.
Tvojí hlavní zodpovědností bude každodenní operativní agenda jako:
• správa dat a účetní dokumentace nad všemi dodavateli a zákazníky
• řízení toku účetních dokladů ve společnosti pomocí DocuWare aplikace
• účtování v systému SAP
• útování cestovních náhrad
• příprava a realizace platebních příkazů
• účtování banky
V rámci českého účetnictví budeš mít plnou zodpovědnost za:
• DPH
• české účetnictví jako komplexní agendu
• přípravu dat a spolupráci na měsíčních uzávěrkách
• komunikaci s auditory
K práci potřebuješ
• VŠ/SŠ vzdělání ekonomického zaměření
• znalost českých účetních standardů a US GAAP
• nezbytností je orientace v problematice daní a účetních standardů
• komunikativní znalost angličtiny na úrovni B2 je nezbytná pro denní komunikaci
• zkušenost se SAP

Zaměstnanecké výhody, benefity

• slibujeme ti akční práci v kolektivu lidí po celé Evropě
• poskytneme ti 25 dnů dovolené na odpočinek a regeneraci
• dotované závodní stravování,
• před naší firmou se vždy najde místo na zaparkování
• ochotní kolegové, kteří se vším rádi pomohou
• budeš pracovat v hezkých čistých prostorech, protože hala je nově vybudovaná
Dej o sobě vědět a třeba zjistíme, že by nám to mohlo ladit! Budeme se těšit na setkání. Prosíme o zaslání CV i v AJ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výroba chladicích zařízení

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomika

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4078095  Datum zveřejnění: 10.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc