Archivář - vrchní referent/ka oddělení metodiky, kontroly, výběru archiválií a evidencí nad

ČR - STÁTNÍ OBLASTNÍ ARCHIV V LITOMĚŘICÍCH (MPSV)

Místo práce
Krajská 48, 412 01 Litoměřice, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
17100 - 25740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podnikoví právníci (26195)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČR - STÁTNÍ OBLASTNÍ ARCHIV V LITOMĚŘICÍCH, IČ 70979464, http://www.soalitomerice.cz
Pracoviště:Státní oblastní archiv v Litoměřicích, Krajská 48/1, Litoměřice-Město, 412 01 Litoměřice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 17100 do 25740 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Krajská č.p. 48/1, Litoměřice. Archivář oddělení metodiky, kontroly, výběru archiválií a evidence NAD, služební poměr dle zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě - výkon správních činností na úseku spisové služby a předarchivní péče., 10. platová třída plus osobní příplatek. Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, 25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na stravování. Požadavky: vyšší odborné vzdělání nebo Bc., občanská bezúhonnost. Bližší informace o způsobu podání žádosti na www.soalitomerice.cz/uredni-deska. Uzávěrka žádostí 31.12.2016.

Poslední změna:2016-11-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 11791170718

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně