Reagujte bez životopisu

C# Developer pro on-line srovnavač pojištění: programování BL a integrací (fulltime/part-time, možnost remote)

CreaSoft, s.r.o.

Místo práce
U Libeňského pivovaru, Praha 8, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 90 000 Kč/měsícPráce z domu Stravenkový paušál 5 týdnů dovolené Volná pracovní doba Možnost školení dle volby

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme firma vyvíjející vlastní produkty z oblasti finančnictví, své produkty nabízíme dlouhodobě formou služby celé řadě zákazníků.
Vedle již delší dobu zavedených produktů pro online srovnání pojištění jsme vyvinuli jako první na trhu online srovnavač životního pojištění ZETEO LIFE, který budeme nadále mohutně rozvíjet.

Hledáme kolegu pro dlouhodobou spolupráci pro další rozvoj tohoto systému - máme připravené další fáze rozvojových funkcí, vylepšování filtračních algoritmů, integrací na další webové služby pojišťoven a přilehlých systémů atd.

Ideální kolega/kolegyně má/je:
• zkušenosti s C#
• alespoň základní znalost .NET Core a React
• čas 20 - 40 hodin týdně

Spolupráce:
• Start – ihned
• 20 – 40 hodin týdně
• Smlouva: HPP / IČO
• Místo: Praha 8 (Palmovka) s možností remote (3-4 dny)

Náplň práce:
• Vývoj BL a integrací - 80% backend, 20% frontend vývoj v již připraveném konceptu UI
• Inovace do kódu, architektury

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma vyvíjející vlastní produkty z oblasti finančnictví, své produkty (online srovnavače finančních produktů, provizní systémy, integrace, ...) nabízíme dlouhodobě formou služby celé řadě zákazníků.
Nejsme korporace, ani nespoutaný start-up, náš byznys stojí na vlastních etablovaných produktech a partě zapálených lidí.
ID: 4210718  Datum zveřejnění: 24.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc