Underwriter - analytik úvěrového rizika (na metru Pankrác)

Credendo - Short-Term EU Risks úvěrová pojišťovna, a.s.

Místo práce
Na Pankráci 1683/127, Praha 4-Nusle, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

(dříve KUPEG úvěrová pojišťovna, a.s.)

Pracovní pozice: UNDERWRITER - analytik úvěrového rizika

Jsme součástí Credendo group, čtvrté největší skupiny evropských úvěrových pojistitelů zastřešující společnosti specializované na různé oblasti úvěrového pojištění ve čtrnácti zemích Evropy.

Do našeho týmu Underwritingu v Praze 4, na metru Pankrác - hledáme kolegyni/kolegu na pozici Underwriter - analytik úvěrového rizika.

Jaká bude náplň Vaší práce?
•Budete spravovat vlastní portfolio firem, které budete hodnotit na základě analýzy úvěrového rizika
•Budete samostatně stanovovat rating firem a rozhodovat žádosti o úvěrové limity v rámci přidělené pravomoci
•Budete aktivně vyhledávat dostupné informace o hodnocených firmách i celých mezinárodních skupinách
•V rámci hodnocení firem budete aktivně ve spojení jak s klienty, tak i s hodnocenými firmami
•Při hodnocení firem budete aktivně komunikovat s interními útvary společnosti, včetně kolegů z našich zahraničních poboček

Jaká je naše představa?
•VŠ vzdělání ekonomického směru
•Komplexní analytické myšlení
•Znalost finanční analýzy
•Praxe výhodou
•Aktivní znalost anglického jazyka
•Dobrá znalost produktů MS Office
•Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, trpělivost, dobré komunikační a argumentační dovednosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme my?
•Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
•Příjemné pracovní prostředí v Praze 4 v bezprostřední blízkosti stanice metra Pankrác
•Příležitost pracovat v mezinárodním prostředí stabilní a prosperující společnosti z finančního sektoru podléhající regulaci České národní banky
•Možnost účastnit se krátkodobých stáží v zahraničí
•Pružnou pracovní dobu s možností využití home office
•Atraktivní mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod (podpora volnočasových aktivit)
•5 týdnů dovolené a flexi passy nebo 6 týdnů dovolené, sick days
•Příspěvky na penzijní, stavební spoření, stravenky
•Široké možnosti dalšího osobního a profesního rozvoje, možnost studovat vybraný cizí jazyk
•Profesionální a přátelský kolektiv

Jak se přihlásit?

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis včetně mzdového očekávání.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

úvěrové pojištění, pojišťovnictví

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Na Pankráci 1683/127
14000 Praha 4
ID: 3409923   Datum zveřejnění: 15.10.2018