Head of IT

Credendo - Short-Term EU Risks úvěrová pojišťovna, a.s.

Místo práce
Na Pankráci 1683/127, Praha 4-Nusle, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní pozice: Head of IT

Jsme součástí Credendo group, čtvrté největší skupiny evropských úvěrových pojistitelů zastřešující společnosti specializované na různé oblasti úvěrového pojištění ve čtrnácti zemích Evropy.

Do našeho IT týmu v Praze 4 - Pankrác hledáme kolegyni/kolegu na pozici Head of IT.

Jaká bude náplň Vaší práce?
• Jako člen širšího vedení společnosti budete zodpovídat za řízení oblasti IT a jeho vazeb na interní i externí partnery
• Budete vést menší tým IT specialistů se zodpovědností za IT operations, development a support
• Budete zajišťovat funkční IT infrastrukturu společnosti v souladu se strategií skupiny
• Budete aktivně zapojen do mezinárodních skupinových IT projektů, kde budete také prosazovat klíčové požadavky uživatelů na vývoj systémů
• Budete zodpovědný za efektivní technologické vybavení společnosti s ohledem na její další růst a bezpečnost
• Při jednání s externími IT dodavateli budete jejich klíčovým partnerem

Jaká je naše představa?
• VŠ vzdělání v oblasti IT
• Strukturované myšlení, výborné komunikační a manažerské dovednosti
• Praxe v oblasti řízení IT a zkušenosti s řízením týmu nutností
• Zkušenost s prací v prostředí SAP a obecné znalosti databází Sybase a MS SQL
• Aktivní znalost anglického jazyka

Co Vám nabízíme my?
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Příjemné pracovní prostředí v Praze 4 v bezprostřední blízkosti stanice metra Pankrác
• Příležitost pracovat v mezinárodním prostředí stabilní a prosperující společnosti z finančního sektoru podléhající regulaci České národní banky
• Možnost účastnit se krátkodobých stáží v zahraničí
• Pružnou pracovní dobu s možností využití home office
• Atraktivní mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod (podpora volnočasových aktivit)
• 5 týdnů dovolené a flexi passy nebo 6 týdnů dovolené, sick days
• Široké možnosti dalšího osobního a profesního rozvoje, možnost studovat vybraný cizí jazyk
• Profesionální a přátelský kolektiv

Jak se přihlásit?
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis včetně mzdového očekávání.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

IT, SW, pojišťovnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

úvěrové pojištění, pojišťovnictví

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3423667  Datum zveřejnění: 18.6.2018