Office Asistentka (na metru Pankrác)

Credendo - Short-Term EU Risks úvěrová pojišťovna, a.s.

Místo práce
Na Pankráci 1683/127, Praha 4-Nusle, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní pozice: Office Assistant

Jsme součástí Credendo group, čtvrté největší skupiny evropských úvěrových pojistitelů zastřešující společnosti specializované na různé oblasti úvěrového pojištění ve čtrnácti zemích Evropy.

Do našeho týmu Management Office v Praze 4, na metru Pankrác - hledáme kolegyni na pozici Office Assistant.

Jaká bude náplň Vaší práce?
•Administrativa s firemními dokumenty, distribuce kolegům
•Vyřizování Datových zpráv: elektronická evidence, alokace kolegům, zajišťování odpovědí na dat.zprávy
•Zpracovávání elektronické evidence došlé firemní korespondence, alokace kolegům a zajištění odesílání korespondence
•Elektronická evidence došlých faktur, alokace kolegům
•Zajištění řádné archivace a skartace firemních dokumentů
•Zajišťování služebních cest (letenky, ubytování, pojištění)
•Ověřování firemních dokumentů ze strany úřadů
•Přijímání firemních návštěv
•Vyřizování firemních telefonních hovorů
•Agenda BOZP, termíny BOZP kontrol na pracovišti
•Komunikace se správou budovy
•Agenda první pomoci

Jaká je naše představa?
•Středoškolské vzdělání
•Zkušenost na obdobné pracovní pozici
•Znalost práce s Datovou schránkou
•Dobrá znalost práce na PC – Outlook, word, excel
•Zodpovědnost, pohotovost, samostatnost, smysl pro detail, iniciativa
•Aktivní znalost anglického jazyka

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme my?
•Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
•Příjemné pracovní prostředí v Praze 4 v bezprostřední blízkosti stanice metra Pankrác
•Pružnou pracovní dobu
•5 týdnů dovolené a flexi passy nebo 6 týdnů dovolené, sick days
•Stravenky
•Příspěvky na penzijní, stavební spoření
•Možnost studovat vybraný cizí jazyk, možnosti dalšího profesního rozvoje,
•Podpora volnočasových aktivit
•Profesionální a přátelský kolektiv
•Příležitost pracovat v mezinárodním prostředí stabilní a prosperující společnosti

Motný nástup: IHNED

Jak se přihlásit?

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis včetně motivačního dopisu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

administrativa, pojišťovnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•Minimálně středoškolské vzdělání
•Příjemné vystupování
•Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a aktivní přístup
•Dobrá znalost práce na PC – word, excel, Outlook
•Praxe výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

úvěrové pojištění, pojišťovnictví

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Na Pankráci 1683/127
14000 Praha 4
ID: 3445165   Datum zveřejnění: 29.3.2019