Claims Officer (na metru Pakrác)

Credendo - Short-Term EU Risks úvěrová pojišťovna, a.s.

Místo práce
Na Pankráci 1683/127, Praha 4-Nusle, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme součástí Credendo Group, čtvrté největší skupiny evropských úvěrových pojistitelů zastřešující společnosti specializované na různé oblasti úvěrového pojištění ve čtrnácti zemích Evropy.

Do našeho týmu Likvidace a vymáhání hledáme kolegyni/kolegu na pozici CLAIMS OFFICER.

Zajímá Vás provázanost ekonomiky a práva v praxi?
Chcete zjistit, jak doopravdy funguje reálná ekonomika?
Láká Vás práce v mezinárodním prostředí finanční instituce specializované na úvěrové prostředí?
Jste proaktivní, samostatná a zodpovědná osobnost? Pak možná hledáme právě Vás!

Co u nás budete dělat?
• Budete součástí týmu profesionálů pro likvidaci škod z nezaplacených pohledávek
• Budete mít možnost seznámit se s provázaností ekonomiky a práva a poznat různé společnosti z rozmanitých oborů a zjistit, jakým problémům čelí
• Budete spravovat vlastní portfolio pojistných případů z pohledu likvidace pojistných událostí a vymáhání pohledávek
• Budete aktivně komunikovat s makléři, dlužníky, inkasními kancelářemi, právníky a dalšími subjekty po celém světě
• Budete nastavovat výši rezerv u pojistných případů
• Budete provádět pojistné šetření a rozhodovat o výplatě pojistného plnění
• Budete řídit případ z pohledu strategie vymáhání

Zaujalo Vás to?  Pak jste možná naším člověkem.  Stačí jen pokud:
• Máte ukončené vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo právního směru
• Rádi komunikujete s lidmi, přicházíte na kloub problémům, hledáte řešení a rád/a sdílíte know-how
• Aktivně používáte angličtinu v mluveném i psaném projevu (případně i jiný jazyk)
• Jste proaktivní, dynamická a zároveň pečlivá osobnost se smyslem pro detail

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme my?
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Příležitost pracovat v mezinárodním prostředí stabilní a prosperující společnosti
• Příjemné pracovní prostředí v Praze 4, na Metru Pankrác
• Pružnou pracovní dobu
• Možnost profesního vzdělávání
• Příspěvek na individuální jazykové kurzy
• 5 týdnů dovolené a zároveň příspěvek na zdravotní a rehabilitační péči ve výši 20.000 Kč/rok nebo 6 týdnů dovolené bez tohoto příspěvku
• Sociální program (např. příspěvek na penzijní připojištění a stavební spoření)
• Příspěvek na stravování

Chcete se k nám přidat?
MOŽNÝ NÁSTUP: IHNED
Těšíme se na Váš životopis včetně motivačního dopisu a mzdového očekávání.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

úvěrové pojištění, pojišťovnictví

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Na Pankráci 1683/127
14000 Praha 4

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Binková
E-mail: poslat životopis
ID: 3570360   Datum zveřejnění: 4.1.2019