Správa pojistných událostí (úvěrová pojišťovna, na metru Pankrác)

Credendo - Short-Term EU Risks úvěrová pojišťovna, a.s.

Místo práce
Na Pankráci 1683/127, Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní pozice:

Jsme součástí Credendo Group, skupiny evropských úvěrových pojistitelů poskytujících právnickým osobám pojistné krytí pro případ nezaplacení jejich pohledávek.

Do našeho týmu Likvidace a vymáhání v Praze 4, na metru Pankrác hledáme kolegyni/kolegu na pozici Claims Officer.

Jsi samostatný/á, zodpovědný/á a máš touhu se učit od profesionálů v oboru?
Pak možná hledáme právě Tebe!

Co u nás budete dělat?
• spravovat vlastní portfolio pojistných případů z pohledu likvidace a vymáhání
• aktivně komunikovat s makléři, dlužníky, inkasními kancelářemi
• rozhodovat o výplatě pojistného plnění
• řídit případ z pohledu strategie vymáhání
• budeš mít možnost seznámit se s provázaností reálné ekonomiky a práva

Co od Tebe očekáváme?
• ukončené vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo právního směru
• komunikativnost
• přicházíš na kloub problémům, hledáš řešení
• proaktivnost a smysl pro detail
• angličtinu v mluveném i psaném projevu
• němčina a další jazyk je výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti nabízíme my?
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• pružnou pracovní dobu
• 6 týdnů dovolené nebo 5 týdnů dovolené a zároveň příspěvek na zdravotní a rehabilitační péči ve výši 20.000 Kč/rok
• příspěvek na penzijní připojištění a stavební spoření
• příspěvek na stravování
• příspěvek na individuální jazykové kurzy
• příjemné pracovní prostředí v Praze 4, na Metru Pankrác, příležitost pracovat v mezinárodním prostředí stabilní a prosperující společnosti
• možnost profesního vzdělávání

MOŽNÝ NÁSTUP: IHNED

Chceš se k nám přidat?
Těšíme se na Tvůj životopis včetně krátkého popisu, proč bys u nás chtěl/a pracovat.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

úvěrové pojištění, pojišťovnictví

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3570360  Datum zveřejnění: 15.4.2020