Actuarial Analyst (20 hod.týdně, na metru Pankrác)

Credendo - Short-Term EU Risks úvěrová pojišťovna, a.s.

Místo práce
Na Pankráci 1683/127, Praha 4-Nusle, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní pozice: Actuarial Analyst – 20 hodin týdně

Jsme součástí Credendo group, čtvrté největší skupiny evropských úvěrových pojistitelů zastřešující společnosti specializované na různé oblasti úvěrového pojištění ve čtrnácti zemích Evropy.

Do našeho týmu Risk Management and Actuarial Department hledáme kolegyni/kolegu na pozici Actuarial Analyst – 20 hodin týdně

Jaká bude náplň Vaší práce?
• Budete pravidelně provádět analýzy vývoje technických rezerv
• Budete spolupracovat při tvorbě kvantitativních reportů pro vedení pojišťovny a pro regulátora
• Podle potřeb pojišťovny budete analyzovat rizikový profil portfolia pojistných smluv
• Budete poskytovat podporu pro kolegy v týmu při plnění úkolů
• Při zpracovávání analýz budete aktivně komunikovat s interními útvary společnosti a identifikovat rizika spojená s kvalitou vstupních dat

Jaká je naše představa?
• Student 3. – 4. ročníku VŠ – obor finanční a pojistná matematika, ekonometrie nebo statistika; případně pojistný matematik se zkušenostmi hledající částečný úvazek
• Základní znalost neživotní pojistné matematiky a statistiky (základní znalost Solvency II výhodou, ne nutností)
• Analytické myšlení
• Aktivní znalost anglického jazyka
• Výborná znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook)
• Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a trpělivost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme my?
• Příjemné pracovní prostředí v Praze 4 v bezprostřední blízkosti stanice metra Pankrác
• Pružnou pracovní dobu
• Získání pracovních zkušeností z oboru pojistné matematiky a řízení rizik
• Perspektivu kariérního růstu
• Profesionální a přátelský kolektiv

Možný nástup: IHNED
Jak se přihlásit?
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

finanční a pojistná matematika, ekonometrie, statistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

úvěrové pojištění, pojišťovnictví

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3619674  Datum zveřejnění: 12.3.2019