Office Assistant (na metru Pankrác)

Credendo - Short-Term EU Risks úvěrová pojišťovna, a.s.

Místo práce
Na Pankráci, Praha 4-Nusle, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
polovina května 2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní pozice: Office Assistant

Jsme součástí Credendo group, čtvrté největší skupiny evropských úvěrových pojistitelů zastřešující společnosti specializované na různé oblasti úvěrového pojištění ve čtrnácti zemích Evropy.

Do našeho týmu Management Office v Praze 4, na metru Pankrác - hledáme kolegyni na pozici Office Assistant.

Jaká bude náplň Vaší práce?
• Administrace firemních dokumentů
• Vyřizování Datových zpráv: elektronická evidence, zajišťování odpovědí na datové zprávy
• Zpracovávání elektronické evidence došlé a odesílané firemní korespondence
• Elektronická evidence došlých faktur
• Zajišťování služebních cest (letenky, ubytování, pojištění)
• Zajištění řádné archivace a skartace firemních dokumentů
• Ověřování firemních dokumentů ze strany úřadů
• Přijímání firemních návštěv
• Vyřizování firemních telefonních hovorů
• Agenda BOZP, termíny kontrol BOZP na pracovišti
• Komunikace se správou budovy

Jaká je naše představa?
• Středoškolské vzdělání
• Zkušenost na obdobné pracovní pozici
• Znalost práce s Datovou schránkou výhodou
• Dobrá znalost práce na PC – Outlook, word, excel
• Zodpovědnost, pohotovost, samostatnost, smysl pro detail, iniciativa
• Aktivní znalost anglického jazyka

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme my?
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Příjemné pracovní prostředí v Praze 4 na metru Pankrác
• Pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené a flexi passy nebo 6 týdnů dovolené, sick days
• Stravenky
• Příspěvky na penzijní, stavební spoření
• Možnost studovat vybraný cizí jazyk, možnosti dalšího profesního rozvoje
• Podpora volnočasových aktivit
• Profesionální a přátelský kolektiv, příležitost pracovat v mezinárodním prostředí stabilní a prosperující společnosti

Možný nástup: polovina května 2020

Jak se přihlásit?
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis včetně motivačního dopisu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

úvěrové pojištění, pojišťovnictví

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Na Pankráci 1683/127
14000 Praha 4
ID: 3874709  Datum zveřejnění: 19.2.2020