Práce na výletní pasažérské lodi – sezóna 2018 - Kuchař

CREW JOBS, s.r.o.

Místo práce
Německo, Rakousko, Francie, Belgie, Švýcarsko, Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Celoročně
Mzdové podmínky (brutto)
1.250,- až 2.500,- EUR/měsíc, čistého po odvodech soc. a zdrav. pojištění

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme práci pro muže i ženy na říčních hotelových lodích různých kategorií (3*-5*)pod Kyperskou, Nizozemskou nebo Švýcarskou pracovní smlouvou, plujících po všech řekách Evropy s uplatněním ve všech oborech a úrovních hotelového provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzdu dle pozice 1.250,- až 2.500,- Euro čistého
- cestování po Evropě
- práci v mezinárodním kolektivu
- procvičení cizích jazyků v praxi
- ubytování na lodi zdarma
- stravu na lodi zdarma
- tipy 50 - 150 Euro týdně / dle typu lodě a pasažérů /
- možnost rychlého kariérního postupu!

Informace o náboru

Po BEZPLATNÉ REGISTRACI budete do tří dnů kontaktováni emailem s dalšími informacemi týkajícími se Vašeho přesného termínu a umístění pohovoru.
Před vyplněním REGISTRACE si prosím přečtěte na našich webových stránkách (www.crewjobs.cz) co nejvíce informací k pozici o kterou se ucházíte.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Pro naše evropské obchodní partnery zajišťujeme profesionální catering, který vyžaduje i kvalitní personál.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Gastronomie, Cestovní ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení nebo praxi z oboru
- komunikativní AJ nebo NJ
- vysokou flexibilitu
- pozitivní přístup k práci
- vůle učit se novým věcem a pracovním postupům
- schopnost pracovat v mezinárodním kolektivu
- odolnost proti stresu
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost CREW JOBS zajišťuje již 11 let práci na říčních hotelových lodích, které křižují snad všechna zákoutí střední a západní Evropy. Našimi hlavními klienty jsou kyperské, nizozemské a švýcarské lodní společnosti. Pro lodě různých hotelových kategorií vyhledáváme kvalitní personál, který v průběhu náročné plavební sezóny nezklame svého zaměstnavatele ani hotelové hosty.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3180106  Datum zveřejnění: 12.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1.250,- až 2.500,- EUR/měsíc, čistého po odvodech soc. a zdrav. pojištění