Obchodník na telefonu (account manager)

Cronos Capital s.r.o.

Místo práce
Vítkovická 3083/1, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2020
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nadnárodní společnost vstupující na český trh hledá perspektivní obchodníky. Jako naši kolegové máte možnost po zapracování vydělávat 50 000 Kč a více. Našimi klienty jsou pouze podnikatelské subjekty.Nabízíme produkt se skvělou prodejní podporou, díky které je vysoký výdělek jistotou . Pokud jste dynamická osobnost s proaktivním přístupem a spoustou energie, nebojíte se pečovat o stávající klientelu a akvizice není pro Vás jen cizí slovo , čtěte dál .

Co bude Vaším úkolem:
-péče o stávající klienty
-kontaktování potenciálních klientů
-budete se věnovat vyhodnocování vzájemné spolupráce , reportingu nadřízeným a tvorbě obchodní strategie
-schůzky s významnými obchodními partnery

Očekáváme:
-komunikační dovednosti a kultivovaný projev
-chuť účastnit se i složitějších výzev a úkolů
- asertivního a energického člověka, který se nebojí přijít s novým nápadem
-schopnost si svůj názor obhájit a prosadit

Zaměstnanecké výhody, benefity

-možnost nadstandardního příjmu 20 000 fixní plat + motivační provize
-prostor pro seberealizaci a možnost rychlého osobního i kariérního růstu
-zaškolení pod vedením zkušených manažerů s mezinárodní působností

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nadnárodní společnost vstupující na český trh hledá perspektivní obchodníky. Jako naši kolegové máte možnost po zapracování vydělávat 50 000 Kč a více. Našimi klienty jsou pouze podnikatelské subjekty.Nabízíme produkt se skvělou prodejní podporou, díky které je vysoký výdělek jistotou .
ID: 3943656  Datum zveřejnění: 28.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc