Recepční v crossfitovém gymu / obsluha bistra

CrossTraining Ostrava, s.r.o.

Místo práce
1. máje 120, Ostrava-Vítkovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj :)

chtěl/a bys pracovat v jediném crossfitovém gymu v Ostravě? Chceš být součástí Colliery CrossFit Ostrava?

Ke každé práci přistupuješ zodpovědně? Komunikace s klienty ti nedělá žádný problém?
Dobrá káva a jídlo jsou tvými kámoši?

Práce s počítačem ti není cizí, v práci s dokumenty si precizní, učíš se rychle novým věcem a úkoly plníš bezodkladně?

Máš zkušenosti s práci na recepci?

Naše mladá rozvíjející společnost hledá do svého týmu mladého, energetického, zodpovědného, flexibilního člověka s chutí pracovat a úsměvem na tvári. :)
Jestli si na některé z výše položených otázek odpověděl/a ANO, možná hledáme právě tebe! :)

Náplň práce:
- obsluha a péče o klienty
- každodenní komunikace s klienty
- prodej služeb a produktů
- kontrola a příprava prostor našeho gymu pro bezproblémový chod
- práce se systémem a pokladnou (zkušenosti s programem ClubSpire výhodou ne podmínkou)
- práce na recepci
- zpracovávaní "osobních složek" klientů

- příprava kávy a nápojů - obsluha baru (zkušenosti v gastru VÝHODOU)
- práce na ranní/odpolední směny (5:30-13:30, 13:30-21:30) + víkendy

Nabízíme
- práci v 1. licencovaném crossfitovém gymu v Ostravě
- práce na HPP anebo poloviční úvazek
- práci v mladém kolektivu
- možnost pracovního růstu v administrativní/gastro sféře
- možnost vydělat si peníze při škole nebo mateřské dovolené
- stálou práci na dlouhodobou spolupráci
- slevy na firemní produkty, bistro
- neomezené členství v Colliery CrossFit Ostrava

Své životopisy s fotkou zasílejte na email uvedený níže.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- neomezené členství v Colliery CrossFit
- slevy na firemní produkty (Colliery Made, Colliery Recovery, Colliery Bistro)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- věk nad 18 let (práce s pokladnou)
- flexibilitu - možnost pracovat min. 4 dny v týdnu (u DPP/ zkráceného úvazku)
- chuť učit se novým věcem
- zodpovědnost
- bezúhonnost
- ochotu pracovat na týmových projektech
- zkušenosti v administrativě výhodou
- zkušenosti v gastru výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Colliery již od počátku je jediným oficiálně licencovaným CrossFit gymem v Ostravě. Oficiální licence CrossFitu značí, že právě u nás se věnujeme pravé CrossFit metodologii a můžeme užívat jména CrossFit jakožto registrované značky.

K získání této licence je však nutno mít v tělocvičně trenéra s absolvovaným kurzem a licencí trenéra alespoň CrossFit Level 1. U nás má většina z trenérů tyto licence, a to hned CF- L2, tedy druhou úroveň. Svědčí tak o kvalitě a profesionalitě našich coachů. Ti jsou ještě navíc dovybaveni řadou dalších licencí pro různá speciální odvětví, gymnatiku, vzpírání, a nyní i 6 (nejvíce v 1 gymu na světě) s certifikátem pro trénink hadicapovaných - Adaptive CrossFit
ID: 4099925  Datum zveřejnění: 18.4.2023