Pracovníci úklidu - strojní úklid, ruční dočištění

ČS, náhradní plnění s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Chelčického 1932, 470 01 Česká Lípa, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-12
Mzdové podmínky (brutto)
10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči výrobních prostor (91126)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČS, náhradní plnění s.r.o., IČ 28122283
Pracoviště:ČS, náhradní plnění s.r.o. - 001, Chelčického 1932, 470 01 Česká Lípa 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bez vzdělání
Pracovní poměr:od 2016-08-12
Mzdové rozpětí:od 10000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Chelčického 1932, Česká Lípa

Požadujeme: spolehlilvost a pečlivost, ochotu pracovat, výpis z rejstříku trestů.

Místo je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Nabízíme dohodu o provedení práce nebo pracovní poměr (dle domluvy). Nástup možný ihned. Náplní práce bude strojní úklid, manuální úklid, sečení zeleně, mytí oken, tepování koberců.

Nabízíme: základní mzdu 10 000 Kč/ měsíc + prémie

Hlásit se pouze pomocí e-mailu nebo osobně na vrátnici.

Poslední změna:2016-08-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 11003640716