Pracovníci do Dětské skupiny Hřebenka v Praze 5

CSOP Praha 5

Místo práce
Na Hřebenkách, Praha 5, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.9.2023
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME do kolektivu Centra sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, p.o. DO DĚTSKÝCH SKUPIN HŘEBENKA V PRAZE 5
PEDAGOGA/PEDAGOŽKU nebo CHŮVU, která bude pečovat o děti ve věku od 15 měsíců do 4,5 let

Požadavky:
 Požadujeme odpovídající vzdělání pro práci s dětmi v dětské skupině (odbornou kvalifikaci učitele mateřské školy, učitele prvního stupně základní školy, asistenta pedagoga podle § 20 odst. 1 zákona o pedagogických pracovnících, tj. minimálně maturitní zkoušku, speciálního pedagoga nebo vychovatele, nebo kurz chůvy)
 Zájem o další vzdělávání v oboru
 Zkušenosti v obdobném zařízení výhodou
 Hra na hudební nástroj výhodou
 Tvorba a naplňování vzdělávacího programu
 Spolehlivost
 Komunikativnost
 Respektující přístup k dětem a kolegům
 Schopnost spolupracovat a přijímat výzvy
 Pečlivost
 Kreativita
 Flexibilita
 Empatické chování
Co Vám můžeme nabídnout?

 Nadšený a sehraný tým
 Prostor pro tvořivou práci a profesní seberealizaci
 Podporu osobního růstu
 Odpovídající platové ohodnocení
 Čtvrtletní odměny
 Stravenková karta
 5 týdnu dovolené
 nástup ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

pedagogické, zdravotnické, sociální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

praxe v podobném zařízení s malými dětmi a vedení menšího týmu výhodou, organizační schopnosti, komunikativnost, kreativita, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

příspěvková organizace zabývající se poskytováním sociální a ošetřovatelské pomoci

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4018890  Datum zveřejnění: 10.8.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc