Ekonom, účetní

CSOP Praha 5

Místo práce
náměstí 14. října 11, Praha 5-Anděl, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsícčtvrtletní odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zpracování agendy registrovaných sociálních služeb v příspěvkové organizaci, fakturace, účetnictví

Zaměstnanecké výhody, benefity

nabízíme týmovou práci v příjemném pracovním kolektivu a prostředí u Anděla, odpovídající platové ohodnocení, stravenková karta, 5 týdnů dovolené

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

ekonomický

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dobré komunikační a organizační schopnosti, flexibilita, znalost programu Gordic výhodou,
zkušenost s účtováním sociálních služeb v příspěvkové organizaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

příspěvková organizace zabývající se poskytováním sociální a ošetřovatelské pomoci

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4211240  Datum zveřejnění: 17.3.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc