Kuchař - Drážďany, Německo

CTR group a.s.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
od 1400 € netto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vyučení v oboru kuchař
- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, vlastní motivaci a zájem o obor
- časovou flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
- znalost hygienických pravidel
- dodržování přesně stanovených postupů přípravy jídel
- aranžování připravovaných pokrmů a kladení vysokého důrazu na estetickou stránku pokrmů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- německá pracovní smlouva
- dlouhodobá práce
- práce bez zprostředkovatelských poplatků
- práce v stylové restauraci v centru Drážďan

Informace o náboru

Prosíme zaslat životopis a zájmový dopis v německém i českém (slovenském) jazyce.
Společnost CTR Group a.s. hledá pro partnerskou společnost Kastenmeiers am Zwinger GmbH v Drážďanech zaměstnance na pozici šéfkuchař/kuchař, pro exkluzivní restauraci v centru města. Restaurace Kastenmeiers am Zwinger je součástí komplexu nájemních bytů Residenz am Zwinger.
Pracovní příležitost je vhodná i pro manželské páry nebo partnery, uplatnění v lounge nebo v nájemním objektu.
Více informací o zaměstnavateli naleznete na www.kastenmeiers.de/de/143427-Clubrestaurant nebo www.residenz-am-zwinger.de/kastenmeiers-restaurant

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- intenzívně a samostatně pracovat
- ochota pracovat v menším týmu na směnný provoz
- preciznost a vysoký smysl pro čistotu a hygienu
- rychlost, korektnost a vhodné vystupování
- vyučení v oboru
- praxe v oboru
- čistý registr trestů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost CTR group a.s., se zabývá výstavbou, prodejem a pronájmem realitních projektů, prodejem cementu a stavebních materiálů a privátní leteckou dopravou. Společnost působí nejen v České republice, ale i Slovensku, Německu, Rakousku a Maďarsku.
ID: 3265272  Datum zveřejnění: 11.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 1400 € netto