Reagujte bez životopisu

Prodejní specialista/ Sales specialist s češtinou - 100% Home office

CX Solutions Sp. z o.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
08.04.2024
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 51 000 Kč/měsíczáklad + provize z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SELVOY je mezinárodní kontaktní centrum s experty v oblasti zdraví a krásy.Každodenně se zabýváme prodejem přírodních produktů.Našim klientům otevíráme nové možnosti poskytováním služeb nejvyšší kvality.

Pokud miluješ prodej a chceš se v ní zlepšovat - jsi na správném místě!

Pracují tady dobří a ambiciózní lidé, kteří mají bohaté znalosti a pomůžou Ti dosáhnout svých cílů.

Nabízíme základní hodinovou částku (fix na plný úvazek) cca 24 700 + provize z prodeje(průměrná provize za poslední 3 měsíce 20 000-22 000 KC! )

Možnost práce na 6 hodinové směny !
(Je to práce flexibilní)

Koho hledáme do práce?
·Máš v sobě prodejního ducha.
· Chceš ovlivnit svojí mzdu.
· Máš dobré komunikační dovednosti – zákazníci nás kontaktují telefonicky.
· Baví Tě práce na PC.
· Pomáhat je pro tebe samozřejmostí.
· Dokážeš organizovat si vlastní práci a spolupracovat s vedoucím týmu.
· Jsi ambiciózní a chceš se rozvíjet.

Co tě u nás čeká?
· Telefonický kontakt s klienty a poradenství + prodej (Nejsou to studené kontakty).
· Budeš vyplňovat a odesílat objednávky.
· Budeš součástí stabilního týmu.
· Různé soutěže a výhry.

Co tě u nás bude dělat šťastným/šťastnou?
· Finanční odměna (fix + provize z prodeje).
· Přátelský kolektiv - s námi se nudit nebudeš!
· Kariérní růst.
· Soutěže a výhry, které budou motivovat k práci.
· Svůj rozvrh si můžeš naplánovat tak, abys měl čas na své zájmy a vášně.
· Tvůj teamlider bude po ruce, aby Ti poradil, co změnit, zlepšit a čeho se držet abys vydělával co nejvíce!
· Spoluprace 100% na HOME OFFICE (z jakéhokoli místa s přístupem k rychlému internetu).
· Školení hrazené firmou.

PRO SPOLUPRÁCI S NÁMI POTŘEBUJEŠ:
· Vlastní notebook nebo počítač s webcamerou.
· Vlastní kancelářská sluchátka s mikrofonem.
· Rychlý a stabilní internet.
· Vlastní místo pro vaši práci.
· Možnost pracovat dle předem stanovených služeb bez vyjímek a pozdních příchodů.!

Pro práci s námi je potřeba založit živnost. !

Pokud hledáte práci, díky které získáte nenahraditelné pracovní zkušenosti a kde se budete cítit jako doma, tak už jste ji našli!

V případě zájmu o tuto pozici zašlete váš životopis.! Jestliže bude váš životopis vybrán do druhého kola, zavoláme Vám, předáme potřebné informace a domluvíme se s vámi na online pohovoru !

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Pravidelný bonus 3500 Kč za plnou "docházku" a výsledky pro 20% týmu.
· Práce plně z domu online.
· Placena dovolena (prvni rok 12 dni, po roku 15)
· Provize z prodeje 3%-10%.

· Soutěže

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

KOMUNIKACE
AMBICE
MOTIVACE
PRODEJNÍ DUCH

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SELVOY je mezinárodní kontaktní centrum s experty v oblasti zdraví a krásy. Každodenně se zabýváme prodejem přírodních produktů. Našim klientům otevíráme nové možnosti poskytováním služeb nejvyšší kvality.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4776783  Datum zveřejnění: 5.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc