Elektromechanik/Elektronik(Česká Třebová)

CZ LOKO, a.s.

Místo práce
Česká Třebová, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
23000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- opravy a zkoušení elektrických přístrojů
- opravy a seřizování elektronických regulátorů
- opravy elektrické kabeláže a elektrických rozvaděčů lokomotiv
- demontáž, montáž a opravy elektrických zařízení lokomotiv-

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jsme stabilní, renomovaná, dynamicky se rozvíjející společnost s kvalitní produkcí
- příspěvky na ŽP nebo PP
- příspěvky na stravování
- zvláštní placené volno 6 dnů/rok

Informace o náboru

Už máte dost práce na noční směny a nepřetržitý provoz?

Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici ELEKTROMECHANIK nebo ELEKTRONIK pro stabilní českou firmu.

Že nemáte platné papíry? To vůbec nevadí, u nás získáte oprávnění dle Vyhl. 50/1978 Sb. a navíc nabídneme jen jednu směnu.

Neváhejte a obraťte se na nás. Vyrábět lokomotivy je zábava!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technický obor

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platná Vyhl. č. 50/78 § 6 výhodou
- praxe v oboru vítána, ale uvítáme i šikovné absolventy
- chuť učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CZ LOKO, a.s. je předním výrobcem lokomotiv a speciálních drážních vozidel.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3467875  Datum zveřejnění: 10.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000