Manažer schvalování drážních vozidel

CZ LOKO, a.s.

Místo práce
Semanínská, Česká Třebová, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Připravuje dokumentaci pro posuzování a schvalování certifikačními a schvalovacími orgány v rozsahu své činnosti.
Zajišťuje typové zkoušky drážních vozidel.
Zajišťuje vyhodnocení zkušebních provozů drážních vozidel.
Připravuje technickou dokumentaci cizích subjektů a zpracovává ji do technické dokumentace vozidel CZ LOKO, a.s.
Zpracovává a spolupracuje na analýze rizik při projektování drážních vozidel a jejich změn
Zpracovává dokumentaci řízení rizik
Zajišťuje uvádění do provozu drážních vozidel včetně jednání s orgány EU a národními orgány

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. mzda

školkovné 500 Kč/měs.

příspěvky na stravování/stravenky Sodexo

zvláštní placené volno 6 dnů/rok

příspěvky na ŽP nebo PP

poukázky Edenred (500,- Kč za 1/2 rok)

odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Informace o náboru

Vyznáte se ve schvalování drážních vozidel? Přidejte s k nám! Máme pro Vás zajímavou nabídku na pozici Manažer schvalování drážních vozidel . Jsme stabilní a perspektivní firma a k tomu máme skvělý produkt.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technický obor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

znalost problematiky drážních vozidel podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CZ LOKO, a.s. je předním výrobcem lokomotiv a speciálních drážních vozidel.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3489210  Datum zveřejnění: 11.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000