Obsluha CNC - Jihlava, nový provoz, 1 směna

CZ LOKO, a.s.

Místo práce
Jihlava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Otvíráme nový provoz v Jihlavě! Pojďte s námi vyrábět lokomotivy!

Rutinní a nudná práce práce v automotive firmě Vás neláká? Rádi byste pracovali jiným stylem práce a naučili jste se něco nového?

Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici Obsluha CNC (ochraňovací lis nebo laser)

Neváhejte a obraťte se na nás. Vyrábět lokomotivy je zábava!

Nabízíme mzdu od 26.000 Kč + měsíční docházkový bonus 1.500 Kč + náborový příspěvek 15.000!

Co vás čeká

obsluha CNC ohraňovacího lisu nebo laseru
programování stroje
práce dle výkresové dokumentace

Informace o mzde

26000

Zaměstnanecké výhody, benefity

náborový příspěvek 15.000 Kč

práci bez nočních směn

13. mzdu
příspěvky na stravování/stravenky Sodexo
zvláštní placené volno 6 dnů/rok
příspěvky na ŽP nebo PP
poukázky Edenred (500,- Kč za 1/2 rok)
odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

technické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zkušenosti s obsluhou a programování CNC strojů
zkušenost s CNC ohraňovacím lisem nebo laserem velkou výhodou
schopnost číst technické výkresy (prostorová představivost, logické přemýšlení)

ochotu učit se novým věcem

zodpovědnost, flexibilita, spolehlivost, pracovitost, samostatnost

platné oprávnění pro obsluhu VZV a manipulačního vozíku výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CZ LOKO, a.s. je předním výrobcem lokomotiv a speciálních drážních vozidel.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Semanínská 580
560 02 Česká Třebová
ID: 3561262   Datum zveřejnění: 15.12.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   26000