Technik na údržbě (1 směna, volné víkendy)

CZ LOKO, a.s.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká
•organizování pravidelných revizí strojů a zařízení, jeřábů, zdvihacích zařízení, tlakových nádob
•organizování revizí a prohlídek týkající se budov; elektrika, hromosvody, vrata, plynová zařízení, komíny, elektrická zařízení, zachycovací zařízení, zabezpečovací zařízení, prostředků požární ochrany, včetně agendy s tímto spojené
•organizace pravidelných prohlídek strojů a zařízení, jeřábů, zdvihacích zařízení, vázacích prostředků, žebříků, regálů, zachycovacích systémů OOPP, svařovacích zařízení, tlakových nádob, pojišťovacích ventilů, manometrů
•zajištění odstranění zjištěných závad z prohlídek a revizí
•zajišťování autodopravy v provozovně Jihlava
•kontrola spotřeby energií, včetně agendy s tímto spojené (odečty)
•zpracovávání požadavků na nákup, výběr dodavatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. mzda
příspěvky na stravování/stravenky Sodexo
zvláštní placené volno 6 dnů/rok
příspěvky na ŽP nebo PP
benefitní karta Edenred (500,- Kč za měsíc)
odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Informace o náboru

Hledáme člověka s technickým myšlením (a taky vzděláním), který má dobrý organizační talent a nebojí se administrativy. Ideálně s předchozí praxí v údržbě a v administrativě. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, volné víkendy. Ozvěte se nám!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•technické myšlení/vzdělání
•praxi v administrativně, ideálně i nějakou předchozí zkušenost z údržby
•dobrý organizační talent, smysl pro pořádek
•ŘP - skupiny B

spolehlivost, zručnost, dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CZ LOKO, a.s. je předním výrobcem lokomotiv a speciálních drážních vozidel.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3718438  Datum zveřejnění: 17.7.2019