IT specialista (Software)

CZ LOKO, a.s.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•poskytování IT podpory našim zaměstnancům
•správa a evidence výpočetní techniky (PC, telefony, atd)
•podpora interních i externích aplikací a systémů, školení uživatelů
•spolupráce s dalšími kolegy z IT i napříč lokalitami společnosti
•tvorba a aktualizace uživatelské a systémové dokumentace
•správa uživatelských oprávnění a systémových rolí
•práce v prostředí Service desk

Zaměstnanecké výhody, benefity

•13. mzda
•flexibilní pracovní doba
•školkovné 500 Kč/měs.
•příspěvky na stravování/stravenky
•zvláštní placené volno 6 dnů/rok
•příspěvky na ŽP nebo PP
•odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Informace o náboru

Máte zkušenost z pozice IT specialisty v oblasti podpory uživatelů a hledáte novou výzvu v Jihlavě? Tak to jste ideální kandidát pro pozici, kterou aktuálně obsazujeme.

Práce u nás není rozhodně stereotypní a nebudete se nudit :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT

Praxe na pozici/v oblasti

administrátor MS Windows

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•znalost principů a administrace operačních systémů MS Windows
•znalost programů kancelářských balíků MS Office
•základní znalost s TCP/IP a základní orientace v síťové problematice
•zkušenost se správou počítačů a uživatelů v MS Active Directory
•výhodou je znalost MS Dynamics Exapta, MS Office 365, MS Sharepoint, MS SQL, virtuální serverové prostředí VMWare

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CZ LOKO, a.s. je předním výrobcem lokomotiv a speciálních drážních vozidel.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3906251  Datum zveřejnění: 27.4.2020