Elektromechanik (náborový příspěvek 50 000 i pro absolventy)

CZ LOKO, a.s.

Místo práce
Pávovská 5596/2b, Jihlava-Bedrichov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici ELEKTROMECHANIK! Nabízíme dlouhodobou a stabilní práci na ranní směnu PO-PÁ (volné víkendy) nebo turnusové ranní 12-ky (15 směn v měsíci) a k tomu náborový příspěvek 50 000 Kč.

Neváhejte a obraťte se na nás. Pojďte s námi vyrábět nové lokomotivy! Šanci dáme i šikovným absolventům oborů elektro!

Co vás čeká

  • zajímavá práce (budete montovat elektrické zařízení nových lokomotiv a jejich prototypů)
  • čistá práce "pod střechou"
  • kusová výroba = s monotónní prací na linkách se u nás nepotkáte :-)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • praxe v oboru vítána, ale uvítáme i šikovné absolventy
  • vyhláška 50 není nutností
  • chuť učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout

  • 13. mzda
  • náborový příspěvek 50 000 Kč
  • ranní směna PO-PÁ (volné víkendy) nebo ranní 12-ky (15 směn v měsíci)
  • školkovné 500 Kč/měs.
  • příspěvky na stravování
  • zvláštní placené volno 6 dnů/rok
  • příspěvky na ŽP nebo PP
  • odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Možnost si napracovat hodiny
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CZ LOKO, a.s. je předním výrobcem lokomotiv a speciálních drážních vozidel.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4504324  Datum zveřejnění: 19.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.