Specialista schvalování drážních vozidel (i pro absolventy)

CZ LOKO, a.s.

Místo práce
Opletalova 1284/37, Nové Město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegu/kolegyni do přátelského týmu, který pracuje na zajímavých a rozsáhlých projektech. Schvalovací proces provází naše vozidla od první myšlenky až po předání zákazníkovi. Účastníme se již vývoje vozidla, poskytujeme legislativní podporu ostatním útvarům, zpracováváme dokumentaci pro zkoušky a certifikaci. Organizujeme schvalovací procesy u nás i v zahraničí. Naše práce je rozmanitá a kreativní. Ovládáš dobře cizí jazyk, rád/a cestuješ a jsi nadšenec do lokomotiv stejně jako my? Pak hledáme právě tebe!

Specialista schvalování drážních vozidel

Co je naší náplní práce?

  • provádíme schvalovací procesy našich produktů v tuzemsku i zahraničí
  • vedeme jednání s úřady a institucemi
  • zajišťujeme zkoušky našich vozidel na tratích a na zkušebním okruhu
  • připravujeme technickou a legislativní dokumentaci

Co požadujeme?

  • vzdělání ÚSO nebo VŠ (vhodné i pro absolventy)
  • výhodou je vzdělání nebo praxe technického, elektrotechnického nebo dopravního směru
  • znalosti a zkušenosti v oboru drážních vozidel výhodou
  • pečlivost, komunikativnost a proaktivní přístup
  • aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
  • výhodou je znalost dalších jazyků, např. ruštiny, italštiny
  • znalost práce na PC a s MS Office
  • časová flexibilita, ochota cestovat
  • ŘP sk. B
  • elektrotechnická kvalifikace vítána

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • školkovné 500 Kč/měs.
  • příspěvky na stravování/stravenky
  • zvláštní placené volno 6 dnů/rok
  • příspěvky na ŽP nebo PP
  • benefitní kartu Edenred
  • odborné a rozvojové vzdělávání zdarma
  • flexibilní pracovní dobu
  • práci z domova

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Možnost si napracovat hodiny
Práce převážně z domova
Firemní akce
13. plat
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CZ LOKO, a.s. je předním výrobcem lokomotiv a speciálních drážních vozidel.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4514375  Datum zveřejnění: 6.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc