Koordinátor agentůrních zaměstnanců s nadstandartním platovým ohodnocením

CZECH JOB EXPRESS s.r.o.

Místo práce
Praha, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
20.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
19-30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výkon práce ve městě dle dohody ( Břeclav, Praha, )
- výběrové pohovory a testovaní uchazečů o práci
- zabezpečení nástupu nových zaměstnanců
- péče o svěřená pracoviště a zaměstnance
- denní kontrola docházek zaměstnanců
- kontrola spokojenosti zákazníka s prací zaměstnanců
- práce i přes víkendy, v časných ranních hodinách a večerních hodinách
- zpracovávání docházky zaměstnanců, podklady k fakturaci a ke mzdám
- komunikace s personálními odděleními a mistry
- pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na HPP
- prostor pro seberealizaci
- notebook, telefon, služební auto
- nástup možný ihned
- ubytování zabezpečené
- 13. plat
-motivačně nastavený systém finančního ohodnocení (pravidelná fixní a provizní odměna)
-roční bonus z obratu

Informace o náboru

Náborové kanceláře
Praha
Brno
Břeclav
Ostrava
Prostějov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Renomovaná logistická společnost v České republice s 25 letou rozšiřuje tým zaměstnanců

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Personalistika - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání s maturitou
- zkušenost na pozici koordinátora vítaná
- zkušenosti s vedením lidí
- zkušenosti z oblasti personalistiky výhodou
- aktivní přístup k zadaným úkolům
- uživatelská znalost MS Office, MS Excel
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- odolnost vůči stresu
- ochota pracovat denně v terénu
- časová flexibilita
- zodpovědnost, samostatnost, asertivita, loajálnost, vysoké pracovní nasazení
- smysl pro time management, stanovení si priorit a cílů
- ŘP skupiny B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Odpovědnost, kvalita, výjimečnost a sounáležitost jsou základní firemní hodnoty, ze kterých společnost vychází ve všech svých aktivitách.

Společnost je držitelem povolení zprostředkování zaměstnání.

náborové kanceláře
Praha
Brno
Břeclav
Ostrava
Prostějov

Kontakt +420774712127 / +421907918719
[email protected]
ID: 3193060  Datum zveřejnění: 20.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19-30 000