Administrativní pracovník

CZECH MONTAGE s.r.o.

Místo práce
Široká 153, Pardubice V-Zelené Předměstí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
mzda dle domluvy, s ohledem na dosavadní praxi

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajištění a prodloužení pojištění firemních vozidel ve spolupráci s externím pojišťovacím makléřem
Evidence škodních událostí a zpracování podkladů pro pojišťovny ve spolupráci s externím pojišťovacím makléřem
Nákup a odbavení letenek a jízdenek pro vyslané firemní zaměstnance do zahraničí
Evidence a kontrola expirace dokumentů firemních zaměstnanců
Zajištění kompletní vstupní dokumentace pro nové zaměstnance při nástupu do zaměstnání včetně podání žádosti o formulář A1
V případě potřeby výpomoc se zajištěním dokumentace k vyslání pracovníků na zahraniční projekty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci ve skvělém a přátelském kolektivu
Nadstandartní finanční ohodnocení včetně profesního růstu
Příspěvek na dopravu
Firemní telefon a notebook i k soukromému užití
Možnost stravy za zvýhodněné ceny a vynikající kávy zdarma po celý den
Parkování zdarma v těsné blízkosti firmy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Slušné a férové jednání
Pracovitost a zodpovědnost za svěřené úkoly
Ochotu v případě potřeby práce přesčas
Znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
Znalost práce v Microsoft a Outlook na uživatelské úrovni
Řidičský průkaz skupiny B
Velmi dobrou komunikaci jak verbální, tak psanou formou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Czech Montage s.r.o. je mladá, dynamická společnost, která se zabývá výstavbou regálových systémů v celé EU. V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme novou posilu.
ID: 4040583  Datum zveřejnění: 2.3.2021