Finanční Manažer - Nitrianský kraj

CZECHOSLOVAK GROUP a.s.

Místo práce
Nitriansky kraj, Slovensko
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
2700 - 3200

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce, zodpovědnosti:

• Kompletní řízení finančního úseku společnosti (účetnictví, plánování, finanční i výrobní controlling, reporting)
• Zodpovědnost za nastavení interních ekonomických procesů a jejich implementace - nastavení, řízení, kontrola a zlepšování finančních/účetních procesů (výroba, tok materiálu, sklady apod.)
• Příprava Budgetu, Forecastu a jejich průběžný monitoring a vyhodnocování
• Řízení plateb a Cash flow, tvorba platebního plánu
• Průběžná analýza ziskovosti a vyhodnocování nákladů
• Zpracování finančních a účetních podkladů, zodpovědnost za reporting vedení společnosti i holdingu
• Komunikace a spolupráce s auditory, jednání s bankami, pojišťovnami a finančním úřadem
• Příprava pravidelných účetních reportů, měsíčních a ročních závěrek
• Úzká spolupráce s vedením společnostmi i ostatními odděleními
• Reporting akcionáři společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Plat a benefity odpovídající vrcholové manažerské funkci

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měli mít/znát?
• VŠ vzdělání ekonomického zaměření
• Vynikající znalost účetní problematiky, znalost controllingových nástrojů, zkušenosti s řízením finančních toků společnosti
• Zkušenost z výrobní společnosti alespoň 5 let
• Znalost slovenských účetních standardů, daňové a účetní problematiky, controllingu
• Analytické myšlení, schopnost rozhodovat se a určit priority, komunikační a prezentační dovednosti
• Zkušenosti s prací v ERP, finančními SW, vynikající znalost Excelu
• Analytické a koncepční myšlení, smysl pro detail a dotahování činností a projektů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Czechoslovak Group (CSG) je holding navazující na tradici československého průmyslu. Podporuje rozvoj tradičních českých a slovenských společností, jež se věnují obranné i civilní průmyslové výrobě a obchodu. V podnicích začleněných do holdingu CSG pracuje více než 8 200 zaměstnanců. Firmy v holdingu CSG v roce 2020 vygenerovaly nekonsolidované tržby v hodnotě necelých 26 mld. Kč a vykázaly EBITDA v hodnotě 3,2 mld. Kč.
ID: 3503417  Datum zveřejnění: 28.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2700 - 3200