Manažer kvality, právní a compliance specialista

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Místo práce
Vyskočilova, Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, největší evropský specialista na právní ochranu.

Chcete pracovat ve společnosti, která je 100 let světovou jedničkou v právní ochraně?
Služba, kterou poskytujeme již více než 25 let v České republice pomáhá lidem v běžném životě i při podnikání.

Budete důležitým členem našeho týmu a spolupodílet se na našem společném úspěchu. K tomu od nás dostanete naši plnou podporu a dle vašich potřeb budeme budovat a rozvíjet vaši kariéru.

Co Vás bude čekat?
• Budete analyzovat okolnosti vzniku/zániku pojištění, analyzovat podezření na podvodné jednání a vyhodnocovat zpětné vazby zákazníků
• Kooperovat na agendě stížností
• Účastnit se forenzních auditů a vyšetřování podezření na podvodné jednání
• Identifikovat nedostatky, připravovat návrhy nápravných opatření
• Navrhovat, průběžně plnit a kontrolovat realizaci compliance plánu na daný rok
• Reportovat do DAS Rechtsschutz AG (Rakousko)
• Spravovat agendu vnitřních předpisů (zástupce správce)
• Zajišťovat ad hoc právní agendu (revize smluv, poskytování podpory oddělením)
• Připravovat podklady pro odpovědi dohledovým orgánům
• Kooperovat na agendě soudního vymáhání pohledávek

Co máme pro Vás připravené?
• Budete pracovat v silné mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí na trhu
• Získáte zodpovědnou a zajímavou práci s možností seberealizace
• Podpoříme vás semináři, workshopy, abyste se mohli neustále rozvíjet
• Vážíme si každého našeho zaměstnance. Proto pro Vás máme přichystanou pestrou škálu benefitů: prémie, dovolená navíc, Sick days, firemní akce, příspěvek na doplňkové penzijní pojištění, příspěvek na stravné, MultiSport, Flexi Passy, školení, sleva na firemní služby, a mnoho dalšího

Co potřebujete?
• Ukončené magisterské studium na VŠ, obor právo
• Uvítáme vaše zkušenosti z finančnictví, bankovnictví, pojišťovnictví – min. 3 roky
• Ve Wordu výborně zvládáte formátovat text, hravě si poradíte s Outlookem, ostatní IT programy vás baví
• Znalost Anglického nebo Německého jazyka máte na pokročilé úrovni
• Máte dobré komunikační a analytické schopnosti
• K lidem a novým věcem se stavíte pozitivně
• Dokážete převzít odpovědnost za svá rozhodnutí

Dává Vám to smysl? To je možná práce Vašich snů……
Teď jste dočetli inzerát, který může změnit nebo posunout Váš profesní život. Co stačí udělat? Napište na [email protected].

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jedinou specializovanou pojišťovnou svého druhu v České republice. Na trhu působíme již od roku 1995 a nabízíme výjimečnou službu - právní ochranu. Našim klientům pomáháme v nepříjemných životních situacích a přinášíme pocit jistoty do každodenního života.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4056642  Datum zveřejnění: 6.4.2021