Reagujte bez životopisu

Hľadáme šikovných obsluhovačov, nastavovačov CNC strojov. Práca na nemeckú pracovnú zmluvu za výhodných podmienok!

DAAR Personal Service GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Možný ihneď
26 - 30 EUR/hod.- Vybavíme a zaplatíme ubytovanie - Preplácané nadčasy a víkendy - Týždenné zálohy - 120 € na pracovné oblečenie - Letné a vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatná obsluha a CNC sústruhov
- Výroba a kontrola obrobkov podľa výkresov a špecifikácií kvality
- Skúsenosti s riadiacim systémom Siemens
- Samostatná práca podľa výkresov
- Korekcia rozmerových odchýlok
- Kontrola nástrojov a vykonávanie výmeny nástrojov
- Monitorovanie procesu dokončovania
- Kontrola kvality hotových obrobkov pomocou bežných meracích zariadení

- Nemecká pracovná zmluva
- Pracovný čas: 168 hodín / mesiac
- Vybavíme všetky formality za Vás
- Preplácané nadčasy a víkendy
- Vybavíme a zaplatíme ubytovanie
- Týždenné zálohy
- Vybavíme rodinné prídavky
- 120 € príspevok na pracovné oblečenie
- Letné a vianočné odmeny

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.čísle +49 160 944 61 373, alebo e-mailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Obrábač kovov, mechanik zriadovač

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v obore nutná

Počet rokov praxe

1

- Aspoň základy nemeckého jazyka potrebné
- Prax v danej oblasti
- Auto výhodou
- Spoľahlivosť
- Precíznosť
- Ochota cestovať do zahraničia (ponuky sú hlavne z oblasti Durínska, Saska, ale aj z ostatných častí Nemecka)

DAAR Personal Service GmbH je špecifický poskytovateľ personálnych služieb.
Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a dôkladnej znalosti regionálnych trhov práce vám môžeme poskytnúť podporu šitú na mieru pre vaše projekty.

Pôsobíme v Poľsku, Nemecku, Rakúsku a ďalších krajinách západnej Európy. Naši konzultanti poznajú špecifické regionálne trhy práce.

Vďaka rozsiahlej sieti, silnému nasadeniu a vysokej kvalifikácii našich konzultantov sme schopní osloviť najlepších kandidátov z celej Európskej únie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4149344  Datum zveřejnění: 22.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 EUR/hod.