CNC Schleifer (CNC Brúska)

DAAR Personal Service GmbH

Místo práce
Chemnitz, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
19.09.2022
Mzdové podmínky (brutto)
4 000 EUR/měsícStundenlohn + Auslöse (steuerfrei) Hodinová mzda + spúšťač (bez dane)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CNC-Technik Schleifen

Ihre Aufgaben:

Selbständiges Bedienen sowie Bestücken von Außenrundschleifmaschinen
Fertigen und Prüfen der Werkstücke nach Zeichnungs- und Qualitätsvorgaben
Selbständiges Rüsten von hochpräziser Schleiftechnik wäre wünschenswert
Messen

Unsere Anforderungen – Ihr Profil:

Facharbeiterabschluss als Zerspanungsmechaniker, Spezialisierung Schleifen
Bereitschaft zur Schichtarbeit
Selbständige Arbeitsweise
Teamfähigkeit

Brúsenie technológiou CNC

Vaše úlohy:

Samostatná obsluha a vybavenie vonkajších brúsok na valce
Výroba a testovanie obrobkov podľa výkresovej a kvalitatívnej špecifikácie
Bolo by žiaduce nezávislé nastavenie technológie vysoko presného brúsenia
Zmerajte

Naše požiadavky – váš profil:

Vyučený pracovník kvalifikácia ako obsluha obrábacích strojov, špecializácia brúsenie
Ochota pracovať na smeny
Schopnosť samostatnej práce
tímová práca

Zaměstnanecké výhody, benefity

Fahrgeld, Auslöse, Unterkunft wird bereit gestellt
Cestovné, príspevok, ubytovanie bude zabezpečené

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.10.2022 (zbývá ještě 28 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Ein mittelständisches Unternehmen mit Sitz in Chemnitz entwickelt und produziert hochwertige Motoren- und Kompressorenteile vorwiegend für den Automotive Markt, für Industrieanwendungen und Medizintechnik.

Stredne veľká spoločnosť so sídlom v Chemnitzi vyvíja a vyrába vysokokvalitné diely motorov a kompresorov predovšetkým pre automobilový trh, pre priemyselné aplikácie a medicínsku techniku.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

1

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

DAAR Personal Service GmbH je německá personální agentura s více jak 150 zaměstnanci.

Díky našim dlouholetým zkušenostem a hluboké znalosti regionálních trhů práce vám můžeme nabídnout práci v Německu, která bude vyhovovovat vašim požadavkům.

K dispozici je vám česky mluvící poradce, který vám pomůže s vyřízením jakýchkoliv požadavků.

+49 1515 7482887

Kontakt

Kontaktní osoba: Kay Denner
Tel.: +4917621230236
E-mail: poslat životopis
ID: 4424439  Datum zveřejnění: 13.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 000 EUR/měsíc