Hledáme PHP vývojáře, který nesnáší absurdní situace.

Dactyl Group s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak vyvíjíme?

- Naše CMS pohání PHP framework Yii2, nad kterým vyvíjíme vlastní vrstvu a
samostatné composer balíčky
- Máme jednotné vývojové prostředí v Dockeru
- GitLab s CI/CD pro 3 prostředí — testing, staging a production
- Automatické nasazování změn pomocí GitLab Runneru
- Deploy pouze po úspěšném code review a testech
- Release nových funkcí CMS alespoň 1 za měsíc
- Aplikace běží na PHP 7.3 a plánujeme přechod na 7.4
- Používáme poslední verze SQL databází, zejména MariaDB, a na některých
projektech i NoSQL databáze ElasticSearch a Redis

Na čem pracujeme?

- Vytváříme webové portály, komplexní systémy a pro nativní mobilní aplikace
stavíme backendy s REST API
- Systémy integrujeme s aplikacemi třetích stran
- Nebojíme se SOAPu ani websocketů
- Našimi klienty jsou menší startupy, ale i velké firmy jako Veletrhy Brno, Český
telekomunikační úřad, Philips, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna a další

Jaký (jaká) jsi?

- Máš zkušenost s PHP MVC frameworkem (Yii2 výhodou)
- Vyznáš se v SQL databázích a SCSS syntaxi pro stylování frontendu
- Umíš hledat chyby v kódu. Třeba pomocí Xdebug
- Dokážeš si kód po sobě otestovat. Zvládneš napsat automatizovaný test pomocí Codeception
- Chceš pomáhat ostatním. Ať už přímo nebo při code review

Zaměstnanecké výhody, benefity

Slušné peníze. 40–80 000 Kč měsíčně podle tvých zkušeností
Smysluplná práce. Naše aplikace pomáhají firmám ven z absurdních situací a vydělávají jim peníze
Jistota, že tvoje slovo má váhu. Podporujeme totiž dobré nápady a myšlenky
Budget na vlastní techniku a na sebevzdělávání
Možnost rozhodovat o použitých technologiích a podílet se na vývoji produktu od úplného začátku
Místo mezi zkušenými vývojáři, kteří tvoří sehraný tým
Flexibilní pracovní doba
Parta lidí, kteří si lidsky rozumí, jednají na rovinu a rádi se sejdou i po práci
Multisportka, teambuildingy a kancl v centru Brna

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Navrhujeme, programujeme a spouštíme vychytané a promyšlené mobilní aplikace a weby, které pomáhají našim klientům růst.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3965282  Datum zveřejnění: 9.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc