Hledáme Android vývojáře, který nesnáší absurdní situace.

Dactyl Group s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak vyvíjíme?

- Všechny projekty vyvíjíme vždy na nejnovější verzi Kotlinu
- Používáme vlastní knihovny, které pořád vylepšujeme
- Také používáme RxJavu, Room, Dagger nebo Retrofit, takže jestli s nimi máš
zkušenost, budeme rádi
- Kód prochází přes code review a je řádně otestovaný
- Na většině projektů používáme REST API, které si stavíme sami
- O grafiku aplikací se starají naši zkušení grafici, kteří ji připraví na míru přesně
pro naše potřeby
- Pracujeme s nejnovějšími technologiemi a každý nápad na rozšíření našeho
stacku je vítaný

Na čem pracujeme?

- U nás tě čekají jak malé, tak velké projekty. Pracovali jsme třeba pro Rock For
People, Veletrhy Brno, Roger nebo Robe
- Dostaneš se k práci se zajímavými zařízeními, která komunikují přes Bluetooth
nebo NFC

Jaký (jaká) jsi?

- Nemusíš být senior s desetiletou praxí, ale očekáváme alespoň nějaké zkušenosti s vývojem Android aplikací,
- Umíš programovat v Kotlinu,
- Máš zkušenost s REST API a s použitím knihoven RxJava, LiveData, Android Jetpack, Retrofit a Dagger,
- Znalost Android SDK a Material designu,
- Schopnost práce s GIT flow a code review,
- Máš zkušenosti s Bluetooth a NFC
- Umíš anglicky. U nás budeš pracovat i pro zahraniční klienty
- Máš chuť učit se novým věcem a dělit se o své znalosti se zbytkem týmu
- Jsi samostatný/á. Se vším ti pomůžeme a poradíme, ale určitě ti nikdo nebude sedět celý den za zády

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Smysluplná práce. Naše aplikace pomáhají firmám ven z absurdních situací a vydělávají jim peníze
- Jistota, že tvoje slovo má váhu. Podporujeme totiž dobré nápady a myšlenky
- Budget na vlastní techniku a na sebevzdělávání
- Možnost rozhodovat o použitých technologiích a podílet se na vývoji produktu od úplného začátku
- Místo mezi zkušenými vývojáři, kteří tvoří sehraný tým
- Flexibilní pracovní doba
- Parta lidí, kteří si lidsky rozumí, jednají na rovinu a rádi se sejdou i po práci
- Multisportka, teambuildingy a kancl v centru Brna

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Navrhujeme, programujeme a spouštíme vychytané a promyšlené mobilní aplikace a weby, které pomáhají našim klientům růst.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3965442  Datum zveřejnění: 9.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc