Hledáme projekťáka, který nesnáší absurdní situace

Dactyl Group s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš mít na starosti?

- Budeš provázet naše projekty od zadání po odevzdání a podporu. Co to obnáší?
- Komunikaci s vývojáři, grafiky, analytikem, ale i se zákazníky
- Návrh harmonogramu vývoje projektu
- Práci s různými nástroji (Jira, Service Desk, Slack, G-Suite a další)
- Řízení implementace projektu, poimplementační podporu projektu
- Dohled nad rozpočtem projektu, vyhodnocení projektu po předání
- Kontrolu výsledků před předáním klientovi
- Analýzu požadavků zákazníka
- Podporu obchodního týmu při vytváření nabídek

Jaký (nebo jaká) jsi?

- Máš zkušenost s řízením projektů, ideálně s vývojem appek a webů
- Umíš to s nástroji pro řízení projektů (nejlíp Jira)
- Udržuješ si přehled v IT
- Myslíš analyticky a dokážeš identifikovat cíle a potřeby klienta
- Jsi pracovitý/á, pořád se zlepšuješ a chceš vyřešit každý problém
- Jsi komunikativní
- Potěší nás, pokud zvládneš i nahlédnout do kódu nebo na server :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Kolega projekťák, který ti pomůže v začátcích
- Zajímavé projekty pro různorodé firmy – malé i nadnárodní
- Flexibilní pracovní doba
- Peníze odpovídající tvým zkušenostem a výsledkům
- Home office podle domluvy
- Pěkný kancl s rodinnou atmosférou v centru Brna
- Multisportka
- Parta pohodářů a hooodně teambuildingů (třeba společné chaty, laser game, grilování)

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Navrhujeme, programujeme a spouštíme vychytané a promyšlené mobilní aplikace a weby, které pomáhají našim klientům růst.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3965471  Datum zveřejnění: 9.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc