Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Stolár-skladanie nábytku vo výrobe

DAMONAX, s.r.o.

Miesto práce
Závod, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 2 000 EUR/mesiacMzda sa navyšuje podľa schopností a výkonu kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme ?
-kolegu a zároveň parťáka, ktorý má rád nové výzvy a vie využívať zdravý sedliacky rozum.
Vašou prácou bude
- skladanie nábytku vo výrobe
- samostatná práca podľa inštrukcií a postupov
- občasná práca na malých stolárskych strojoch

- dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- jednozmenná prevádzka v čistom prostredí
- teplá strava zabezpečená v areáli spoločnosti
- bonusy vyplývajúce z činnosti spoločnosti
- prípadné ubytovanie máme pre Vás zabezpečené za symbolickú sumu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stolár,drevovýroba,

- dobrý prístup k práci
- samostatnosť
- zmysel pre detail
- precízna práca vyžadujúca manuálnu zručnosť
- pracovné nasadenie s orientáciou na výsledky

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a realizáciou v oblasti nábytku. Značná časť našej produkcie je exportovaná do krajín EU (ALZA, SCONTO, XXXLutz). Sme zameraní na sériovú i individuálnu výrobu - kuchyne, detské izby, predsiene a kancelárie pre európske nábytkárske reťazce i slovenské interiérové štúdiá. Ak máte záujem, vidieť ako to u nás vyzerá, nájdete nás na youtube pri zadaní kľúčového slova "DAMON kuchyne" alebo zadajte link: www.youtube.com/watch?v=dvSH6FMbJcA

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Šabo
Tel.: +421905615483
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4499061  Datum zveřejnění: 11.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac