Německo - masovýroba

DANČ personální servis s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
07.01.2018
Mzdové podmínky (brutto)
1500-2000€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

práce ve skladu maso uzeniny, chystání dle objednávek, práce ve výrobě uzenin, práce s masem, balení, etiketování, expedice, porcování masa, plnění, příprava uzenin. Nutná znalost německého jazyka alespoň lepší základy, schopnost se domluvit a částečně číst.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na ubytování ve výši 50% ze strany zaměstnavatele, mzda od 1500,-€ , nástupní mzda 9,23 €/ hod., poskytování záloh po týdnu, solidní jednání, transparentní podmínky, dlouhodobá spolupráce, možnost převzetí do kmenu po 6 měsících.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Masovýroba - výroba masných produktů, uzenin, salámů a klobás, výroba čerstvého masa, a balení produktů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

potraviny, řeznictví, kuchař,pekař

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe v oboru, či příbuzném (kuchař, pekař,prodejce masa a uzenin,) znalost Nj nutností, ŘP sk.B a vlastní auto výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytování personálního leasingu pro české společnosti.Věnujeme se personálnímu leasingu, který je ekonomicky a hlavně flexibilní.
Naším oborem je především nabídka práce v Česku.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3269527  Datum zveřejnění: 18.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500-2000€