Německo Berlín -skladník-picker - nástup ihned!!

DANČ personální servis s.r.o.

Místo práce
Berlín, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
03.06.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Práce s VZV (ještěrka, retrák, el. paletový vozík, na kterém se stojí)
- Naskladňování zboží
- Příprava zboží k expedici dle objednávek - potraviny
- Práce s ručním skenerem, čtečkou kódů, pick by voice

Požadavek alespoň lepší základy německého jazyka a víše, požadovaná praxe na podobné pozici! Průkaz na VZV výhodou, nebo naučit se.

ŘP.Sk.: B a vlastní auto výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajištěné ubytování, příspěvek na ubyování 50%, možnost poskytnutí záloh po týdnu, dlouhodobá spolupráce, hlavní pracovní poměr. Práce pro významného zahraničního partnera -potravinářský obchodní řetězec.
Nabízený plat od 10,-€ /hod. brutto

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Významný potravinářský řetězec v Německu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

sklad potravin, potravinářský průmysl

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

A, B, C

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Německý jazyk na úrovni - lepší základy a víše
- praxe na podobné pozici Picker

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytování personálního leasingu pro české společnosti.Věnujeme se personálnímu leasingu, který je ekonomicky a hlavně flexibilní.
Naším oborem je především nabídka práce v Česku.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3403250  Datum zveřejnění: 28.5.2018