Koordinátor - Personálnej agentury Berlin,Lipsko

DANČ personální servis s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
assap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná forma komunikacie zo zamestnancami v Nemecku
- denná kontrola dochádzky zamestnancov
- príprava pracovných zmluv, vstupné školenia
- zodpovednosť za realizaciu ubytovania a efektivnosť ubytovania
- podpora zamestnancov v prípade nudzových situacii
- priprava podkladov na prihlásenie ubytovania zamestnancov
- príprava podkladov bonkových účtov

- služobný automobil
- služobný notebook
- služobný mobil
- ubytovanie
- pracovna zmluva alebo živnostensky list
- 13 plat

Informácie o výberovom konaní

Kontaktna osoba:
Marian DANČ
Tel: +420 776 299 884

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Táto pizícia je obsadzovaná pre personálnu agenturu amd zeitarbeit GmbH
www.amd-zeitarbeit.de

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- časová flexibilita
- koordinacia projektov s pozitivnym výsledkom
- orientacia na výsledky
- zodpovednosť
- spoĺahlivosť
- samostatnosť

DANČ personal services je pracovná a personálna spoločnosť, pôsobiaca na českom a slovenskom trhu viac ako 19 rokov.

DANČ personal services je stabilná spoločnosť, ktorá v rámci stratégie neustáleho organického rastu v regióne buduje svoje meno v rámci Čiech, Slovenska a Nemecka. Sme známi našou profesionalitou, rýchlosťou reakcie, nasadením a odhodlaním doručiť klientovi požadovaný servis a tým mu pomôcť v raste a podpore jeho obchodnej stratégie. Práve z toho dôvodu je DANČ personal services preferovaným dodávateľom personálnych služieb pre množstvo spoločností.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3658970  Datum zveřejnění: 4.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac